Стаття про вишиванку

Таємниця #1. Орнамент вказував на регіон, в якому його вишили. І зараз можна простежити певні переваги до моди в різних регіонах держави. Так було і раніше.

У кожної країни є крім державних символів і національні. Символом Німеччини вважаються орел і дубовий лист, символом Австрії - едельвейс, Угорщини - тюльпан. Символи України - калина і вишиванка.

На сьогоднішній день вишиванка - досить популярний одяг, але мало хто знає, що орнамент, за повір'ями наших предків, не лише оберігав від злих чар, але і вказував на регіон, в якому його вишили.

как сделать уроки интереснее, учитель в гамаке

 

Задача вчителя англійської мови полягає в тому, щоб допомогти учням освоїти мову і отримати необхідні інструменти, необхідні для кращого спілкування англійською. Викладач - не артист: в його обов'язки не входить «ставити шоу» і робити дітей щасливими. Але водночас, гумор допомагає учням розслабитися. Сміх є відмінним помічником і замість того, щоб відволікати увагу, він створює середовище, сприятливе для навчання. Урок англійської, повний щасливих і усміхнених облич - подарунок, якого заслуговує кожен учитель. Нижче представлено кілька способів, які допоможуть ввести хорошу частку гумору в Ваші уроки.

Використання мобільних телефонів для навчанняЕлектронні освітні ресурси - це будь-які навчальні матеріали, для відтворення яких потрібні електронні пристрої. Сюди можна включити як різноманітні мультимедійні дані, так і інформаційно-довідкові сайти, наприклад, Вікіпедію.

Сучасна освіта вимагає до себе нового відношення усіх, хто включений в освітній процес: педагогів, учнів, батьків. Кожні два роки світовий інформаційно-знаннєвий обсяг збільшується більш ніж у два рази. Вивчити і знати усі досягнення світового людства нереально. На допомогу людству прийшов їх же винахід - комп'ютер і навчальні можливості інтернет простору.

Сторінка 1 із 2

Режим роботи

 

Visa logo MasterCard logo