nszu

 

Стенд  «Програма медичних гарантій»  з 1 січня 2021-го року відповідно до постанови Кабінету міністрів (від 25.04.2018 № 410) про затвердження програми медичних гарантій є обов’язковим для розміщення у закладах охорони здоров’я. Стенд входить до пакету «Програми медичних гарантій» , повинен розміщуватися у вхідній зоні лікарні.

 

 

Стаття про вишиванку

Таємниця #1. Орнамент вказував на регіон, в якому його вишили. І зараз можна простежити певні переваги до моди в різних регіонах держави. Так було і раніше.

У кожної країни є крім державних символів і національні. Символом Німеччини вважаються орел і дубовий лист, символом Австрії - едельвейс, Угорщини - тюльпан. Символи України - калина і вишиванка.

На сьогоднішній день вишиванка - досить популярний одяг, але мало хто знає, що орнамент, за повір'ями наших предків, не лише оберігав від злих чар, але і вказував на регіон, в якому його вишили.

как сделать уроки интереснее, учитель в гамаке

 

Задача вчителя англійської мови полягає в тому, щоб допомогти учням освоїти мову і отримати необхідні інструменти, необхідні для кращого спілкування англійською. Викладач - не артист: в його обов'язки не входить «ставити шоу» і робити дітей щасливими. Але водночас, гумор допомагає учням розслабитися. Сміх є відмінним помічником і замість того, щоб відволікати увагу, він створює середовище, сприятливе для навчання. Урок англійської, повний щасливих і усміхнених облич - подарунок, якого заслуговує кожен учитель. Нижче представлено кілька способів, які допоможуть ввести хорошу частку гумору в Ваші уроки.

Сторінка 1 із 2

Режим роботи

 

Visa logo MasterCard logo