стенд азбука пожарной безопасности в детский сад купить, стенд по пожарной безопасности для детей, стенд азбука пожежної безпеки в дитячий сад купити, стенд з пожежної безпеки для дітей
Артикул С245
Розмір, см 100х100 см
Матеріал пластик ПВХ 3 мм з повнокольоровим зображенням

"Правила пожежної безпеки" стенд №245

Ціна:
885 грн
Задати питання

Стенд з правилами пожежної безпеки для дітей "Правила пожежної безпеки" включає основні правила пожежної безпеки, засоби пожежогасіння, дії дітей дошкільного віку при пожежі, а також правила дій у разі витоку газу. Стенд проілюстрований і буде хорошим наочним посібником. Відмінно підійде для оформлення фойє дитячого садка. Стенд розроблений як частина композиції з безпеки для дітей: стенд "Правила пожежної безпеки" №245 (на ескізі), стенд "Абетка дорожнього руху" №243 та стенд "Правила особистої безпеки"№244, що включає в себе безпеку на вулиці, дії у випадку надзвичайних подій, безпеку вдома і важливі телефони. Три стенди, розміщені, наприклад, в холі дитячого садка, будуть відмінним корисним елементом оформлення. При необхідності, ми можемо змінити розмір стенду, внести інші коригування.

Стенд виготовлений з пластику ПВХ 3 мм з нанесенням якісного повноколірного друку, має фігурну форму.
Стандартне кріплення для стенду в комплекті.
Доставка по Україні транспортними службами Укрпошта, Нова пошта.
Вартість пакування входить до вартості стенда.

УПАКОВКА ТОВАРУ:

Всі товари усередині посилки ізольовані один від одного. Посилка ретельно упаковується в тверду картонну коробку. Послуга надається безкоштовно.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ:

Транспортними службами "Нова пошта", "Укрпошта". З приводу доставки іншими перевізниками - уточнюйте у менеджера.

Вартість доставки визначається компанією-перевізником (від 45 грн). Стенди, таблички, номерки, наклейки на суму від 3000 грн по Україні ми відправляємо безкоштовно!

ДОСТАВКА В ІНШІ КРАЇНИ:

Доставка здійснюється по повній попередній оплаті вартості виробу а також вартості пересилання + комісія банку за перерахування коштів. Більш детальну інформацію уточнюйте у менеджера.

ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧЕНИИ:

Самый популярный вид оплаты - наложенный платеж: Вы оплачиваете стоимость товара при получении в отделении почтовой службы.

ОПЛАТА НА КАРТОЧКУ ПРИВАТБАНКА:

Для того, чтобы удешевить стоимость пересылки, мы рекомендуем оплату на карточку приватбанка. В этом случае Вам не придется оплачивать услугу пересылки денег транспортной компании.

ОПЛАТА ПО БЕЗНАЛИЧНОМУ РАСЧЕТУ (по перерахунку, через казначейство, безготівковий розрахунок):

Вы можете купить товар с оплатой по счету. Стоимость доставки в таком случае по Вашему желанию может быть включена в счет. Более детальную информацию уточняйте у менеджера.

Відгуки
Залишити відгук
Ім`я:
E-mail:
Зміст відгуку:
Оцінка товару:
Image
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Режим роботи

 

Visa logo MasterCard logo