Модульні стенди

Батьківська категорія: Статті

Що таке модульний стенд і чим він кращий?

Модульний стенд - це стенд, що складається з кількох частин, причому, це не просто окремі стенди, а пов'язані між собою елементи - їх поєднує або загальне зображення, фон або якийсь декоративний елемент, що проходить через усі деталі стенду одночасно, або спільна ідея: якщо прибрати якусь частину стенду, то загубиться загальна концепція і стенд здаватиметься недоопрацьованим, або взагалі втратить свій сенс. Відмінна риса модульних стендів – наявність яскравих великих деталей.

Іноді частини стенду присвячені різним темам, що ніяк не пов'язані між собою, але частіше становлять єдину смислову композицію, в якій кожен елемент стенду доповнює один одного. Тобто, інформація на одному стенді є початком наступного стенду як по оформленню, так і тематично.

На відміну від традиційного стенду, модульний виглядає цікавіше і за рахунок різної форми елементів. Акцент на одному з сегментів виділяє і зміст розміщеної у ньому інформації із загального ряду, показуючи її важливість. Тобто, можна не тільки донести інформацію до глядача, але й організувати в правильному порядку його увагу, дизайном висловити суть інформації, що передається.

Модульні стенди – дуже ефектний спосіб прикрасити інтер'єр. Такі стенди завжди виграють перед своїми побратимами, виглядають цікавіше та привабливіше.

Шкільні стенди

Батьківська категорія: Статті

Шкільні стенди

Нещодавно система освіти зазнала реформ. Тепер замість звичних класів відкриваються класи НУШ. Це проект, за яким усі школи України мають бути змінені під нові стандарти. Зміни торкнулися всього від програми, за якою навчаються діти, до зовнішнього вигляду самих будівель. Класні кімнати та предметні кабінети тепер обладнують по-іншому.

Перше та основне правило будь-якого кабінету: приємна, дружня атмосфера. У кабінеті має бути комфортно перебувати і вчителю, і учням. Все має спонукати до навчання, викликати інтерес до нової інформації. Щоб обладнати кабінети відповідно до нових стандартів, є список методичних рекомендацій. З його допомогою впоратися із цим завданням не так складно. Для кожного окремого кабінету він свій, але є пункти, які стосуються всіх. Це дошки, меблі та стенди. З дошками та меблями розібратися легко, а вибір стендів це довгий процес.

Стенди в кабінет історії

Батьківська категорія: Статті

Стенди в кабінет історії

 

Кабінет історії як один із найкрасивіших та атмосферних має бути добре обладнаний. Часто на це йде багато сил та часу. Виходячи з методичних рекомендацій щодо оформлення кабінетів навчальних закладів, одним з основних та найбільших елементів декору класу мають бути стенди.

Але одними стендами оформлення кабінету не обмежується. Щоб внести різноманітність до навчального процесу та обстановки класу, можна додати банери, портрети, цитати, наклейки та інші елементи навчально-методичних посібників. Учням подобається, коли під час уроків використовують різні додаткові матеріали. Більше того, вони обов'язкові.

Тому давайте розкладемо по поличках все, що потрібно знати про стенди для оформлення кабінету історії.

Сторінка 1 із 6

Режим роботи

 

Visa logo MasterCard logo