Стенди для малюнків

Батьківська категорія: Статті

Як зацікавити маленьку дитину навчальним процесом? Звичайно ж, залучити її до творчої діяльності!

Малювання - найулюбленіший спосіб самовираження як у дітей, так і у дорослих. Але для дітей малювання асоціюється з чимось чарівним. Зазвичай свій власний малюнок викликає почуття гордості у дитини, що, безумовно, позитивно відзначається і на іншому навчальному процесі. Для того, щоб мотивувати дитину до старанного виконання своїх робіт, хитрі дорослі придумали різноманітні стенди для малюнків, виставки, органайзери. Стенд для малюнків - це також відмінний спосіб ознайомити батьків з тим, чим займається їхня дитина, які її здібності.

Які  бувають стенди для малюнків?

  • магнітні стенди для малюнків;
  • стенди для дитячих малюнків з кишенями;
  • тримачі для малюнків: магнітні та з прищіпками;
  • коробки для малюнків (органайзери);
  • розтяжки для малюнків.

Всі ці стенди мають свої особливості і дозволяють файно оформити виставку малюнків в дитячому садку або школі. Розглянемо їх докладніше.

Вам складно розібратися, як вибрати стенди для школи?

Пропонуємо декілька правил.

У наш час стенд - безумовно, важливий елемент в інтер'єрі будь-якого навчального закладу. Саме на них людина звертає увагу в першу чергу, нарівні з освітленням. Завдяки оформленню школи стендами можна оживити простір яскравими деталями і створити єдиний стиль приміщень.

Варто пам'ятати, що шкільний стенд - не тільки красива деталь інтер'єру, а й необхідність. Завдяки стендам діти і їх батьки дізнаються важливу інформацію: розклад уроків, інформацію для підготовки до ЗНО та ДПА, шкільні правила, правила поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій.

Правило 1. Звичайно ж, стенд треба обирати таким чином, щоб він приносив користь.

Класний куточок

Батьківська категорія: Статті

Підхід до оформлення класного куточка індивідуальний у кожного вчителя. Але якщо розглянути різні варіанти оформлення класних куточків, можна побачити спільні риси.

Звідки ж беруться стандарти оформлення класного куточка та навіщо він взагалі потрібен?

Класний куточок - своєрідне відображення відносин між дітьми в класі. По класному куточку можна побачити, наскільки учні зацікавлені спільною роботою. Навіть від того, як часто змінюється інформація на класному куточку та наскільки вона актуальна у даний момент, можна зробити висновок, чи проводиться класним керівником виховна робота. Доведено, що спільна робота учасників одного колективу, спільні свята і гордість за однокласників позитивно впливають на відносини дітей один до одного. Наочне відображення поточних подій в класі їх помітно підкріплює. Звідси можна зробити підсумок: мета класного куточка - згуртування колективу і своєчасне інформування про різні події.

Але це ще не все. Звідки з'явилась необхідність у класних куточках?

Сторінка 1 із 3

Режим роботи

 

Visa logo MasterCard logo