Інформаційні стенди

Батьківська категорія: Статті

Інформаційні стенди

 

Як грамотно та красиво розмістити потрібну інформацію? Щоб привертала увагу, не вибивалася із загальної картини та доречно виглядала? Інформаційний стенд!

 

Які бувають інформаційні стенди?

Інформаційні стенди дуже різні. Дві основні категорії, на які вони діляться – це стенди з кишенями та з готовим інформаційним наповненням. Наприклад, куточок споживача – це найчастіше стенд із пластиковими кишенями і на ньому немає жодного постійного інформаційного наповнення. Все можна змінити будь-якої миті. Це практичні стенди і з ними складно помилитись при виборі. Стенди з постійним інформаційним наповненням потрібно змінювати, якщо інформація на них втрачає актуальність або є помилковою.

Стенди для батьків

Батьківська категорія: Статті

Для більшості дітей, які проводили своє раннє дитинство у дитсадку, він назавжди запам'ятався приємними, веселими подіями. Для дітей непомітна вся робота, виконана педагогами та батьками, хоча її достатньо: вихователі несуть відповідальність за дітей, їх виховання та безпеку, батьки дуже переживають, особливо коли дитина тільки починає ходити в садок, хочуть і повинні всіляко допомагати педагогам організувати корисне та цікаве проведення часу дитини. Тому вихователь щодня відповідає на величезну кількість запитань від схвильованих батьків.

Як правильно оформлений простір зробить життя педагога простішим?

Будь-який досвідчений педагог знає, які питання цікавлять батьків, яка інформація буде їм корисна і з якими проблемами вони стикаються зараз і стикатимуться в майбутньому. Тому чудовим помічником вихователя буде куточок для батьків. У ньому розміщується вся актуальна інформація, яка не тільки зацікавить, а й відповість на всі запитання.

Як правильно обладнати куточок для батьків?

Модульні стенди

Батьківська категорія: Статті

Що таке модульний стенд і чим він кращий?

Модульний стенд - це стенд, що складається з кількох частин, причому, це не просто окремі стенди, а пов'язані між собою елементи - їх поєднує або загальне зображення, фон або якийсь декоративний елемент, що проходить через усі деталі стенду одночасно, або спільна ідея: якщо прибрати якусь частину стенду, то загубиться загальна концепція і стенд здаватиметься недоопрацьованим, або взагалі втратить свій сенс. Відмінна риса модульних стендів – наявність яскравих великих деталей.

Іноді частини стенду присвячені різним темам, що ніяк не пов'язані між собою, але частіше становлять єдину смислову композицію, в якій кожен елемент стенду доповнює один одного. Тобто, інформація на одному стенді є початком наступного стенду як по оформленню, так і тематично.

На відміну від традиційного стенду, модульний виглядає цікавіше і за рахунок різної форми елементів. Акцент на одному з сегментів виділяє і зміст розміщеної у ньому інформації із загального ряду, показуючи її важливість. Тобто, можна не тільки донести інформацію до глядача, але й організувати в правильному порядку його увагу, дизайном висловити суть інформації, що передається.

Модульні стенди – дуже ефектний спосіб прикрасити інтер'єр. Такі стенди завжди виграють перед своїми побратимами, виглядають цікавіше та привабливіше.

Сторінка 1 із 6

Режим роботи

 

Visa logo MasterCard logo