Кабінет зарубіжної літератури

Сортування:
orderby
Кількість:
"Кабінет зарубіжної літератури" комплект стендів №838
Комплект стендів з зарубіжної літератури 8 шт
"Літературна карта зарубіжжя" стенд №645
Стенд для кабінета зарубіжної літератури150х110 см

Стенди для кабінету зарубіжної літератури є помічником викладача. Вони покликані зацікавити дітей у вивченні предмета, ознайомити їх з історією розвитку світової літератури, з різними літературними жанрами і стилями.

На нашому сайті ви можете купити такі стенди для оформлення кабінету зарубіжної літератури:

літературна карта зарубіжжя стенд в кабінет зарубіжної літературиЛітературна карта зарубіжжя
  • стенд "Літературна карта зарубіжжя";
  • стенди про етапи розвитку світової літератури;
  • стенди про різні стилі в мистецтві;
  • портрети зарубіжних письменників;
  • крилаті вислови зарубіжних письменників;
  • вислови про літературу зарубіжних письменників;
  • інші стенди і таблички для оформлення кабінету.

Такі стенди - корисне придбання, оскільки вивчення літератури школярами дуже важливо, в першу чергу тому, що воно дає деяке уявлення про менталітет, традиції і звичаї народів. Також за допомогою літератури можна уявити хід деяких історичних подій більш яскраво і барвисто, ніж це викладають нам на уроках історії. Читання літературних творів розвиває думку і уяву, допомагає підтримувати на належному рівні граматику тієї мови, якою видана книга. Раніше в рамках вивчення предмета в Україні в більшому процентнтм співвідношенні до загального обсягу вивчалися літературні твори російських письменників. У наш же час підхід дещо змінився і в кабінеті зарубіжної літератури вивчається вся світова спадщина.

Ви можете купити стенди в комплекті або поштучно. Всі стенди якісні, яскраві, перевірені на предмет помилок. Текст на стендах - виключно державною мовою.Також ми можемо розробити для вас безкоштовно стенд необхідної Вам тематики, розробка макета - в подарунок. Стенди виготовлені з пластику ПВХ 3 мм, стандартне кріплення стендів в комплекті.

Доставка по Україні в будь-який населений пункт (Укрпошта, Нова Пошта). Перед відправкою стенди ретельно упаковуються в щільний міцний гофрокартон і стрейч-плівку. Вартість упаковки входить у вартість стендів.

Варіанти оплати: при отриманні, на карту Приватбанку, безготівковий розрахунок (через казначейство).

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Режим роботи

 

Visa logo MasterCard logo