Стенди для малюнків

Сортування:
orderby
Кількість:
Стенд на магнітах для малюнків №466
Магнітний стенд для малюнків
Стенд для малюнків з прищіпками "Дуб" №272
Стенд для малюнків з канцелярськими прищіпками 120х120 см
Коробка для малюнків "Капітошка" №359
Коробка для малюнків в групу "Капітошка"
Стенд на магнітах VIP "Рибки" №330
Стенд для малюнків на магнітах на 24 дитини
Тримач магнітний пластиковий №474
Пластиковий тримач для малюнків з магнітом в асортименті
Стенд для малюнків з кріпленням на магнітах VIP №339
Стенд для малюнків з тримачами на 24 дитини
Наша творчість "Дзвіночки" №617
Стенд-виставка для ліплення з пластиліну і для малюнків з дерев'яними поличками.
Тримач магнітний акриловий VIP №475
Тримачі магнітні в асортименті, дуже красиві 10х9 см
Розпродаж
Коробка для малюнків "Бджілки" №326
Коробка для малюнків і аплікацій в групу "Бджілки"
Стенд для малюнків в групу "Суничка" VIP №392
Стенд для малюнків з тримачами для магнітів у формі квіточок
"Світ очима дітей" стенд №39
Стенд-виставка для дитячих малюнків з жар-птицею і елементами українського орнаменту
Стенд на магнітах для малюнків "Барвінок" №512
Магнітний стенд для малюнків на 25 дітей
Коробка "Наша творчість" №555
Пластикова коробка для дитячих творчих робіт
Стенд для малюнків на магнітах VIP "Калинка" №516
Магнітний стенд для малюнків з тримачами
Стенд для малюнків "Зайчик" №35
Настінний міцний стенд для дитячих робіт з об'ємною кишенькою
Тримачі для малюнків магнітні "Наші успіхи"  №831
Стенд для малюнків з власниками-зірочками VIP
Наша творчість "Калинка" №616
Стенд полички для ліплення і малюнків в групу "Калинка"
"Наша творчість - Світлячки" стенд для ліплення №850
Полички для ліплення і коробка для малюнків в групу Світлячки
Стенд для малюнків "Весела палітра" №1054
Стенд-розтяжка для малюнків на 20 дітей

Стенди для малюнків в ДНЗ - популярний спосіб зацікавити дітей в старанному виконанні своїх робіт, а також спосіб ознайомити батьків з тим, чим займається їх дитина, які його здібності.

 акриловые держатели для рисунков с магнитными точками фигурные
Акрилові
магнітні тримачі для малюнків

Стенди для виставки дитячих робіт бувають:

  • магнітні стенди;
  • стенди для малюнків з кишенями;
  • магнітні тримачі, тримачі для малюнків з прищіпками;
  • коробки для малюнків;
  • розтяжки для малюнків.

Завдяки всім цим стендам виставка дитячих малюнків буде оформлена красиво та акуратно. Розглянемо кожний різновид стендів докладніше.

 стенд для рисунков с карманами с жар-птицей фигурный
Стенд для малюнків з кишенями

Магнітні стенди для творчості - це великі настінні панно з яскравим малюнком. Виготовляються вони з металевого листа з повнокольоровим зображенням з додатковою ламінацією. Плюсом є можливість прикріпити малюнок за допомогою магніту в будь-якому місці стенду, а також відсутність прив'язки до розміру листка і горизонтальному або вертикальному розташуванню малюнка: як дитина намалювала, так і повісили. З мінусів можна відзначити необхідність знайти великий вільний простір на стіні: розмір стенду, як правило, до 2-х метрів, і, відповідно, другий мінус - магнітні стенди коштують досить дорого оскільки мають досить великий розмір . Такі стенди можуть бути тільки прямокутними.

Стенди для малюнків  з кишенями представляють із себе красиве настінне панно і можуть мати абсолютно будь-яку форму. Для дитячих робіт на такому стенді закріплені пластикові кишені. Оскільки такий стенд - не з дешевих, то, як правило, він використовується для оформлення холу дитячого садка або школи, де формат малюнка вже буде передбачений заздалегідь і де розміщують всього кілька найцікавіших робіт.

 пластиковые держатели для рисунков с магнитом, магнитный стенд для рисунков
Пластикові
магнітні тримачі для малюнків

Магнітні тримачі, тримачі для малюнків з прищепками тощо - дуже зручне пристосування. Зараз різновидів таких тримачів досить багато, що називається, на будь-який смак: магнітні пластикові, акрилові з магнітними точками, тримачі для малюнків з прищіпками й різні інші. Перевага таких тримачів - доступна ціна при можливості розмістити велику кількість дитячих робіт. Кожен тримач - це окремий елемент, тому ви можете повісити його в будь-якому місці стіни, що також є незаперечною цінністю таких стендів. Зверху над фігурками кріплять пластиковий стенд-шапку з назвою, наприклад, "Умілі рученята", "Наша творчість" та ін., які теж, як правило, входять в комплект. Ви можете купити потрібну вам кількість тримачів: на 25, 30 або 15 дітей - абсолютно будь-яку, тим самим трошки заощадивши.

 Коробка для рисунков
Коробки для малюнків -
міцні!

Коробки для малюнків та аплікацій - це наша авторська розробка. Вироблені нами коробки відрізняються високою міцністю конструкції, красивим оформленням і великою місткістю. Коробка розміщується на шафці в роздягальні або в будь-якому іншому місці, де нею буде зручно користуватися батькам. Розмір коробки розрахований таким чином, щоб в неї помістилися роботи за кілька занять (за один сезон, наприклад). Ви можете помістити туди як альбомні листи, так і половинки. Перевага такої коробки особливо помітна в тих випадках, коли розмістити виставку дитячих малюнків на стіні вже немає можливості. Коробка дозволяє швидко вийняти дитячі роботи і скласти їх назад, її можна переставити з місця на місце при необхідності. Глибина коробки - 12 см, тобто, в неї поміститься пачка дитячих робіт товщиною 12 см.

 стенд растяжка для рисунков
Стенд-розтяжка
для малюнків своїми руками

Розтяжки для малюнків дозволяють створити дитячу виставку на будь-якому розмірі стіни. Як правило, розтяжка представляє з себе комплект з двох стендів, які розташовуються в протилежних кінцях стіни. Між цими стендами передбачені мотузочки, на які за допомогою канцелярських прищіпок або скріпок вішаються дитячі малюнки.

Таким чином, щоб красиво оформити дитячу виставку малюнків в школі або дитячому садку Вам потрібно всього лише підібрати відповідний стенд, а ми його виготовимо!

При необхідності ми можемо внести коригування в макети стендів, змінити забарвлення.

Замовити стенди можна на сайті, додавши їх у кошик, по вайберу, через чат на сайті або за телефоном 0-800-405-625. Усі дзвінки безкоштовні!

Ми є виробниками стендів і гарантуємо високу якість нашої продукції.
Всі стенди красиві, яскраві, перевірені на предмет помилок. Текст на стендах - виключно державною мовою. Також ми можемо розробити для вас стенд необхідної Вам тематики, розробка макета для шкіл та дитячих садків - у подарунок. Стенди пластикові, виготовляються з пластика ПВХ 3 мм. Стандартне кріплення стендів в комплекті. Ви можете додатково замовити інший варіант кріплення.

Варіанти оплати: при отриманні, на картку приватбанку, безготівковий розрахунок, через казначейство. 

Доставка: по Україні в будь-який населений пункт (Укрпошта, Нова Пошта). У нас також є безкоштовна доставка стендів (докладніше уточнюйте у менеджера).

При замовленні стендів на нашому сайті ми рекомендуємо спиратися лише на ваші смакові уподобання оскільки решту - якість, надійність - ми забезпечуємо безумовно.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Режим роботи

 

Visa logo MasterCard logo