стенд мы за здоровый образ жизни, стенды по зож, стенды для школы, стенды по основам здоровья купить, стенд ми за здоровий спосіб життя, стенди по зсж, стенди для школи, стенди з основ здоров'я купити
Артикул С163
Розмір, см 120х90 см
Матеріал пластик ПВХ 3 мм з повнокольоровим зображенням

"Здоровий спосіб життя" стенд №163

Ціна:
988 грн
Задати питання

Стенд "Здоровий спосіб життя" виготовлений з пластику ПВХ 3 мм з нанесенням якісного повноколірного друку, має фігурну форму.
Стандартне кріплення для стенду в комплекті.
Доставка по Україні транспортними службами Укрпошта, Нова пошта.
Вартість пакування входить до вартості стенда.

"Здоровий спосіб життя" - це інформаційно-освітній стенд, що відноситься до категорії стендів з безпеки життєдіяльності, про те, що має першорядну важливість у своєму впливі на здоров'я дитини і людини в цілому, про здоровий спосіб життя, призначений перш за все для школярів, а також для батьків дітей, які відвідують дитячий садок: адже малюки навряд чи зможуть прочитати такий об'ємний текст, і може бути навіть не все в ньому зрозуміють, а ось їх батьки а ось їх батьки без зусиль зможуть пояснити дітям подану на стенді інформацію. Частина даних на стенді подана тезисно, частина - в текстовому вигляді, але вся інформація надзвичайно важлива, особливо враховуючи сучасний темп життя і кількість факторів, які згубно впливають на здоров'я. При необхідності, цей стенд з безпеки може бути виготовлений в іншому розмірі. Також за бажанням замовника ми можемо внести в нього інші зміни і доповнення.

УПАКОВКА ТОВАРУ:

Всі товари усередині посилки ізольовані один від одного. Посилка ретельно упаковується в тверду картонну коробку. Послуга надається безкоштовно.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ:

Транспортними службами "Нова пошта", "Укрпошта". З приводу доставки іншими перевізниками - уточнюйте у менеджера.

Вартість доставки визначається компанією-перевізником (від 45 грн). Стенди, таблички, номерки, наклейки на суму від 3000 грн по Україні ми відправляємо безкоштовно!

ДОСТАВКА В ІНШІ КРАЇНИ:

Доставка здійснюється по повній попередній оплаті вартості виробу а також вартості пересилання + комісія банку за перерахування коштів. Більш детальну інформацію уточнюйте у менеджера.

ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧЕНИИ:

Самый популярный вид оплаты - наложенный платеж: Вы оплачиваете стоимость товара при получении в отделении почтовой службы.

ОПЛАТА НА КАРТОЧКУ ПРИВАТБАНКА:

Для того, чтобы удешевить стоимость пересылки, мы рекомендуем оплату на карточку приватбанка. В этом случае Вам не придется оплачивать услугу пересылки денег транспортной компании.

ОПЛАТА ПО БЕЗНАЛИЧНОМУ РАСЧЕТУ (по перерахунку, через казначейство, безготівковий розрахунок):

Вы можете купить товар с оплатой по счету. Стоимость доставки в таком случае по Вашему желанию может быть включена в счет. Более детальную информацию уточняйте у менеджера.

Відгуки
Залишити відгук
Ім`я:
E-mail:
Зміст відгуку:
Оцінка товару:
Image
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Режим роботи

 

Visa logo MasterCard logo