стенд алфавит для младших классов недорого, стенд алфавіт для молодших класів недорого
Артикул С295
Розмір, см 60х50 см
Матеріал пластик ПВХ 3 мм з повнокольоровим зображенням

"Алфавіт" стенд №295

Ціна:
274 грн
Задати питання

"Абетка", або алфавіт - це сукупність всіх букв, розташованих в усталеному для кожної мови порядку. Слово «Абетка» є власне українським словом, утворених від назв перших двох букв алфавіту «а» і «бе» Слова «алфавіт» і «азбука» також утворені від назв двох перших літер алфавітів: грецьких альфа і бета і кириличних, як однієї з найдавніших слов'янських абеток, аз і буки. Український алфавіт в нинішньому складі існує з кінця XIX століття і включає 33 букви. Для навчання правилам написання прописних букв зазвичай використовуються прописи, але пропис призначений для використання тільки на початку навчання, і часто в подальшому діти забувають правила написання тієї чи іншої літери. Цей стенд допоможе уникнути подібних проблем, а також сформувати чітке уявлення про правильне накреслення прописних літер і допоможе сформувати красивий каліграфічний почерк. Стенд має невеликий розмір. Забарвлення може бути не тільки таке, як представлено на зображенні, а будь-яке за вашим бажанням. Букви на стенді відповідають прийнятим в Україні нормам. При необхідності ми можемо також змінити розмір стенду БЕЗКОШТОВНО.

Стенд "Алфавіт" виготовлений з пластику ПВХ 3 мм з нанесенням якісного повноколірного друку.
Стандартне кріплення для стенду в комплекті.
Доставка по Україні транспортними службами Укрпошта, Нова пошта.
Вартість пакування входить до вартості стенда.

УПАКОВКА ТОВАРУ:

Всі товари усередині посилки ізольовані один від одного. Посилка ретельно упаковується в тверду картонну коробку. Послуга надається безкоштовно.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ:

Транспортними службами "Нова пошта", "Укрпошта". З приводу доставки іншими перевізниками - уточнюйте у менеджера.

Вартість доставки визначається компанією-перевізником (від 45 грн). Стенди, таблички, номерки, наклейки на суму від 3000 грн по Україні ми відправляємо безкоштовно!

ДОСТАВКА В ІНШІ КРАЇНИ:

Доставка здійснюється по повній попередній оплаті вартості виробу а також вартості пересилання + комісія банку за перерахування коштів. Більш детальну інформацію уточнюйте у менеджера.

ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧЕНИИ:

Самый популярный вид оплаты - наложенный платеж: Вы оплачиваете стоимость товара при получении в отделении почтовой службы.

ОПЛАТА НА КАРТОЧКУ ПРИВАТБАНКА:

Для того, чтобы удешевить стоимость пересылки, мы рекомендуем оплату на карточку приватбанка. В этом случае Вам не придется оплачивать услугу пересылки денег транспортной компании.

ОПЛАТА ПО БЕЗНАЛИЧНОМУ РАСЧЕТУ (по перерахунку, через казначейство, безготівковий розрахунок):

Вы можете купить товар с оплатой по счету. Стоимость доставки в таком случае по Вашему желанию может быть включена в счет. Более детальную информацию уточняйте у менеджера.

Відгуки
Залишити відгук
Ім`я:
E-mail:
Зміст відгуку:
Оцінка товару:
Image
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Режим роботи

 

Visa logo MasterCard logo