стенд уголок гражданской защиты, стенд действия при стихийных действиях при аварии при пожаре, стенд первая медпомощь, стенд куточок цивільного захисту, стенд дії при стихійних діях при аварії при пожежі, стенд перша медична допомога
Артикул С320
Розмір, см 100х85 см
Матеріал пластик ПВХ 3 мм з повнокольоровим зображенням. Кишеньки - прозорий пластик ПВХ 1 мм

Куточок цивільного захисту №320

Ціна:
802 грн
Задати питання

Стенд "Куточок цивільного захисту" виготовлений з пластику ПВХ 3 мм з нанесенням якісного повноколірного друку, має фігурну форму.
Стандартне кріплення для стенду в комплекті.
Доставка по Україні транспортними службами Укрпошта, Нова пошта.
Вартість пакування входить до вартості стенда.

Цивільний захист населення - це сукупність заходів, що вживаються в разі надзвичайних ситуацій.  Цивільний захист також передбачає формування у населення елементарних знань про правила дій в разі НС. Цей куточок цивільного захисту (куточок цивільного захисту) висвітлює такі сторони, як дії при стихійних лихах, дії при пожежі і при аварії, першу медичну допомогу та засоби захисту. Цей стенд буде доречним як в школі або дитячому садку, так і в будь-якому іншому закладі. Інформація на стенді подана тезисно, що полегшує її засвоєння. При необхідності ми можемо змінити розмір стенду, додати або замінити інформацію на ньому або внести інші незначні коригування безкоштовно.

УПАКОВКА ТОВАРУ:

Всі товари усередині посилки ізольовані один від одного. Посилка ретельно упаковується в тверду картонну коробку. Послуга надається безкоштовно.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ:

Транспортними службами "Нова пошта", "Укрпошта". З приводу доставки іншими перевізниками - уточнюйте у менеджера.

Вартість доставки визначається компанією-перевізником (від 45 грн). Стенди, таблички, номерки, наклейки на суму від 3000 грн по Україні ми відправляємо безкоштовно!

ДОСТАВКА В ІНШІ КРАЇНИ:

Доставка здійснюється по повній попередній оплаті вартості виробу а також вартості пересилання + комісія банку за перерахування коштів. Більш детальну інформацію уточнюйте у менеджера.

ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧЕНИИ:

Самый популярный вид оплаты - наложенный платеж: Вы оплачиваете стоимость товара при получении в отделении почтовой службы.

ОПЛАТА НА КАРТОЧКУ ПРИВАТБАНКА:

Для того, чтобы удешевить стоимость пересылки, мы рекомендуем оплату на карточку приватбанка. В этом случае Вам не придется оплачивать услугу пересылки денег транспортной компании.

ОПЛАТА ПО БЕЗНАЛИЧНОМУ РАСЧЕТУ (по перерахунку, через казначейство, безготівковий розрахунок):

Вы можете купить товар с оплатой по счету. Стоимость доставки в таком случае по Вашему желанию может быть включена в счет. Более детальную информацию уточняйте у менеджера.

Відгуки
Залишити відгук
Ім`я:
E-mail:
Зміст відгуку:
Оцінка товару:
Image
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Режим роботи

 

Visa logo MasterCard logo