стенд эволюция, история развития жизни на земле, история жизни на земле, стенд в кабинет истории, стенд в кабинет биологии, стенд в кабинет географии, стенд історія розвитку життя на землі, історія життя на землі, стенд в кабінет історії, стенд в кабінет
Артикул С432
Розмір, см 190х70 см
Матеріал пластик ПВХ 3 мм з повнокольоровим зображенням

Стенд Історія розвитку життя на Землі №432

Ціна:
1 268 грн
Задати питання

Стенд для кабінету біології "Історія розвитку життя на Землі" має яскраве, лаконічне, але вельми цікаве для школярів оформлення. Він проілюстрований малюнками із зображеннями пейзажів, кожен з яких характерний для певної ери еволюції життя на Землі. Зображений тваринний і рослинний світ кожної еволюційної ери наочний і напевно зацікавить школярів і залишить у їх пам'яті базове уявлення про історію розвитку життя на Землі на все життя. При необхідності ми можемо змінити розмір стенду, внести інші коригування.

Стенд виготовлений з пластику ПВХ 3 мм з нанесенням якісного повноколірного друку, має фігурну форму. Стандартне кріплення для стенду в комплекті.
Доставка по Україні транспортними службами Укрпошта, Нова пошта.
Вартість пакування входить до вартості стенда.

УПАКОВКА ТОВАРУ:

Всі товари усередині посилки ізольовані один від одного. Посилка ретельно упаковується в тверду картонну коробку. Послуга надається безкоштовно.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ:

Транспортними службами "Нова пошта", "Укрпошта". З приводу доставки іншими перевізниками - уточнюйте у менеджера.

Вартість доставки визначається компанією-перевізником (від 45 грн). Стенди, таблички, номерки, наклейки на суму від 3000 грн по Україні ми відправляємо безкоштовно!

ДОСТАВКА В ІНШІ КРАЇНИ:

Доставка здійснюється по повній попередній оплаті вартості виробу а також вартості пересилання + комісія банку за перерахування коштів. Більш детальну інформацію уточнюйте у менеджера.

ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧЕНИИ:

Самый популярный вид оплаты - наложенный платеж: Вы оплачиваете стоимость товара при получении в отделении почтовой службы.

ОПЛАТА НА КАРТОЧКУ ПРИВАТБАНКА:

Для того, чтобы удешевить стоимость пересылки, мы рекомендуем оплату на карточку приватбанка. В этом случае Вам не придется оплачивать услугу пересылки денег транспортной компании.

ОПЛАТА ПО БЕЗНАЛИЧНОМУ РАСЧЕТУ (по перерахунку, через казначейство, безготівковий розрахунок):

Вы можете купить товар с оплатой по счету. Стоимость доставки в таком случае по Вашему желанию может быть включена в счет. Более детальную информацию уточняйте у менеджера.

Відгуки
Залишити відгук
Ім`я:
E-mail:
Зміст відгуку:
Оцінка товару:
Image
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Режим роботи

 

Visa logo MasterCard logo