стенд уголок профориентации, стенд про выбор профессии, стенд куточок профорієнтації, стенд про вибір професії
Артикул С582
Матеріал пластик ПВХ 3 мм з повнокольоровим зображенням
Розміри, см вказані на зображенні

Куточок профоріентації №582

Ціна:
2 235 грн
Задати питання

Профорієнтація школярів - це завжди проблема як для дітей, їхніх батьків, так і для вчителів. Адже від того, наскільки успішними будуть випускники школи в майбутньому, залежить престиж школи. Для того, щоб допомогти випускникам розібратися в цьому питанні, ми спільно з кваліфікованими викладачами розробили цей стенд з профорієнтації "Куточок профорієнтації для школярів". Стенд являє собою панно з 6 стендів з наступним змістом: план-карта вибору професії дев'ятикласником, в світі професій (класифікація професій по Е.А. Климовим), формула вибору професії та рекомендації випускникам при вступі до ВНЗ: що повинен знати випускник при вступі до ВНЗ, помилки у виборі професії, переваги правильно обраної професії. Також в комплект входить стенд-стрічка з цитатою про професію. При необхідності ми можемо внести зміни в стенд, збільшити розмір, додати кишеньки. Ціна вказана за весь комплект!

Стенд виготовлений з пластику ПВХ 3 мм з нанесенням якісного повноколірного друку, має фігурну форму. Стандартне кріплення для стенду в комплекті.
Доставка по Україні транспортними службами Укрпошта, Нова пошта.
Вартість пакування входить до вартості стенда.

УПАКОВКА ТОВАРУ:

Всі товари усередині посилки ізольовані один від одного. Посилка ретельно упаковується в тверду картонну коробку. Послуга надається безкоштовно.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ:

Транспортними службами "Нова пошта", "Укрпошта". З приводу доставки іншими перевізниками - уточнюйте у менеджера.

Вартість доставки визначається компанією-перевізником (від 45 грн). Стенди, таблички, номерки, наклейки на суму від 3000 грн по Україні ми відправляємо безкоштовно!

ДОСТАВКА В ІНШІ КРАЇНИ:

Доставка здійснюється по повній попередній оплаті вартості виробу а також вартості пересилання + комісія банку за перерахування коштів. Більш детальну інформацію уточнюйте у менеджера.

ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧЕНИИ:

Самый популярный вид оплаты - наложенный платеж: Вы оплачиваете стоимость товара при получении в отделении почтовой службы.

ОПЛАТА НА КАРТОЧКУ ПРИВАТБАНКА:

Для того, чтобы удешевить стоимость пересылки, мы рекомендуем оплату на карточку приватбанка. В этом случае Вам не придется оплачивать услугу пересылки денег транспортной компании.

ОПЛАТА ПО БЕЗНАЛИЧНОМУ РАСЧЕТУ (по перерахунку, через казначейство, безготівковий розрахунок):

Вы можете купить товар с оплатой по счету. Стоимость доставки в таком случае по Вашему желанию может быть включена в счет. Более детальную информацию уточняйте у менеджера.

Відгуки
Залишити відгук
Ім`я:
E-mail:
Зміст відгуку:
Оцінка товару:
Image
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Режим роботи

 

Visa logo MasterCard logo