стенд информация для родителей с гербом и флагом Украины купить, стенд інформація для батьків з гербом і прапором України купити
Артикул С147
Розмір, см 140х75 см
Матеріал пластик ПВХ 3 мм з повнокольоровим зображенням. Кишеньки - прозорий пластик ПВХ 1 мм

"Інформація для батьків" стенд №147

Ціна:
1 129 грн
Задати питання

Питання знання нормативно-правових засад діяльності всіх учасників освітнього процесу в дитячому садку або школі входять в сферу посадових обов'язків співробітників. У свою чергу, своєчасне підвищення кваліфікації у сфері правової освіти адміністративних і педагогічних працівників навчального закладу дозволяє їм ефективно та якісно вирішувати нестандартні проблемні ситуації, що виникають в процесі їх професійної діяльності. Для доступу до інформації, матеріалів, що детально зачіпають і розкривають цю тему, ми пропонуємо даний стенд. Він може використовуватися як для подачі інформації батькам, так і при внесенні відповідних коректив, для співробітників. Стенд оформлений в строгому діловому стилі з використанням національної символіки України (прапор, герб). При необхідності розмір і кількість кишеньок можна змінювати, вносити незначні коригування.

Стенд виготовлений з пластику ПВХ 3 мм з нанесенням якісного повноколірного друку, має фігурну форму.
Стандартне кріплення для стенду в комплекті.
Доставка по Україні транспортними службами Укрпошта, Нова пошта.
Вартість пакування входить до вартості стенда.

УПАКОВКА ТОВАРУ:

Всі товари усередині посилки ізольовані один від одного. Посилка ретельно упаковується в тверду картонну коробку. Послуга надається безкоштовно.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ:

Транспортними службами "Нова пошта", "Укрпошта". З приводу доставки іншими перевізниками - уточнюйте у менеджера.

Вартість доставки визначається компанією-перевізником (від 45 грн). Стенди, таблички, номерки, наклейки на суму від 3000 грн по Україні ми відправляємо безкоштовно!

ДОСТАВКА В ІНШІ КРАЇНИ:

Доставка здійснюється по повній попередній оплаті вартості виробу а також вартості пересилання + комісія банку за перерахування коштів. Більш детальну інформацію уточнюйте у менеджера.

ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧЕНИИ:

Самый популярный вид оплаты - наложенный платеж: Вы оплачиваете стоимость товара при получении в отделении почтовой службы.

ОПЛАТА НА КАРТОЧКУ ПРИВАТБАНКА:

Для того, чтобы удешевить стоимость пересылки, мы рекомендуем оплату на карточку приватбанка. В этом случае Вам не придется оплачивать услугу пересылки денег транспортной компании.

ОПЛАТА ПО БЕЗНАЛИЧНОМУ РАСЧЕТУ (по перерахунку, через казначейство, безготівковий розрахунок):

Вы можете купить товар с оплатой по счету. Стоимость доставки в таком случае по Вашему желанию может быть включена в счет. Более детальную информацию уточняйте у менеджера.

Відгуки
Залишити відгук
Ім`я:
E-mail:
Зміст відгуку:
Оцінка товару:
Image
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Режим роботи

 

Visa logo MasterCard logo